top of page

צילום ציורים מקצועי | צילום רפרודוקציה | צילום אמנות

צילום רפרודוקציות של ציורים - מחיר מיוחד לכמויות

צילום ציורים מקצועי  (צילום רפרודוקציה) המבוצע על ידי צלם מקצועי נועד לשמר את מראה הציור המקורי על כל גווניו בדיוק מקסימלי כך שניתן מהקובץ המצולם להדפיס רפרודוקציה של ציור לקטלוג, להדפסה על קנבס (הדפסת ז'יקלה), לצורך הצגת הציור באתר או בחנות אינטרנטית למכירה ולפרסום האמן.

צילום רפרודוקציה וצילום עבודות אמנות דורש ידע, ניסיון וציוד צילום מקצועי ומכויל המאפשר לשמור על נאמנות צבעי המקור, טווח הגוונים, משיכות המכחול על הקנבס והטקסטורות הקיימות בציור המקורי.

 

הסטודיו שלי יוצר צילומי רפרודוקציה באיכות הגבוהה ביותר לציורים מקוריים כולל ריטוש קובץ התמונה הדיגיטלית, התאמת צבעים , הסרת אבק, שריטות והתאמות לפי דרישה, לצורך קבלת קובץ דיגיטלי איכותי הנאמן עד כמה שניתן לציור המקורי.

איזון צבעים – צילום רפרודוקציה | צילום ציורים

רוצה עוד מידע על צילום ציורים או צילומי רפרודוקציה

הטופס נשלח בהצלחה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

צור קשר
footer13
במידה ויש לך צורך בצילום ציורים או צילום אמנות
צור אתנו קשר דרך צור קשר
או לנייד: 054-2025268 או למייל

כל צילומי הרפרודוקציה שבגלריה מעוגנים תחת זכויות יוצרים – אין להעתיק , לשכפל או לבצע כל שימוש בתמונות המוצגות.

אחד האתגרים המרכזיים של צילום ציורים או צילום רפרודוקציות של ציורים הוא להגיע להתאמה מדויקת ונאמנה (עד כמה שניתן) לצבעים המקוריים של הציור והכנת קובץ המיועד להדפסת קטלוג, להדפסה על קנבס או לאינטרנט תוך שמירה על החדות, טווח הגוונים ונאמנות לצבעי המקור.

 

כדי להגיע לדיוק כזה כשמבצעים צילום רפרודוקציה אנחנו משתמשים במצלמת מדיום פורמט היוצרת קבצי עבודה בנפח של מעל 100 מגבייט לקובץ מצולם. קבצים אלו עוברים עיבוד בפוטושופ והתוצאה הסופית מדהימה - חדות יוצאת דופן, דיוק בצבע, פרטים בצל, צפיפות נכונה בגוונים השחורים, רווית צבעים מדויקת ומעברים חלקים בגוונים. הציוד שלי מאפשר לבצע רפרודוקציות של ציורים ללא מגבלת גודל של הציור המקורי וליצור קבצים דיגיטליים איכותיים בגודל הציור המקורי ומעבר לכך באיכות מושלמת.

מחירון צילום ציורים

 • המחירים אינם כוללים מע"מ

 • המחירים מתייחסים לביצוע צילום ציורים אצלנו בסטודיו לציורים עד לגודל 80-120 ס"מ

 • לביצוע צילומי רפרודוקציות בגדלים גדולים יותר תינתן הצעה בהתאם לגודל הציור.

 • במידה ולא ניתן להביא את הציורים אלינו לסטודיו ניתן להגיע אליכם עם סטודיו נייד בתוספת חד פעמית של 450 ש"ח באזור המרכז.  

מה כלול במחיר צילום רפרודוקציה:

עבודת הצילום + עיבוד הקבצים במחשב + יצירת קובץ דיגיטלי בגודל 1:1 למקור בפורמט JPG ,TIF ברזולוציה גבוהה וקובץ המותאם לאינטרנט. 

כמות

ציור בודד

2-5

6-10

11-40

מחיר 

₪ 145

 ₪ 135

 ₪ 125

 ₪ 95

מחירון

מה זה רפרודוקציה של ציורים

צילום רפרודוקציה של ציורים מתייחס ליצירת העתקים מציורים מקוריים או יצירות אמנות בעזרת מצלמה מקצועית או סריקה בעזרת סורק ייעודי.  המטרה היא לשחזר את הצבעים, הפרטים והמראה הכללי של הציור בצורה נאמנה ככל האפשר לציור המקורי.

 

ציירים ואמנים נעזרים בשירותי צילום רפרודוקציות מסיבות מגוונות. זה יכול להיות למטרות תיעוד, ארכיב או קידום מכירות. מוזיאונים וגלריות עשויים לבצע צילומי רפרודקציה בעזרת צלם מקצועי לציורים של האוספים שלהם בכדי להפוך את האמנות לנגישה יותר לציבור, ומאפשרת לאנשים לרכוש הדפסים או פוסטרים של יצירות מפורסמות בכפוף לאישור האמן.

 

כאשר מבצעים צילום רפרודוקציה חיוני להשתמש בתאורה ייעודית, להשתמש במצלמה מקצועית מכויילת וברזולוציה גבוהה על מנת להגיע לדיוק צבע שתבטיח שהתוצאה המתקבלת תהיה דומה עד כמה שניתן ליצירות האמנות המקוריות. 

צילום רפרודוקציה של הצייר חיים מצליח

צילום רפרודוקציה של הצייר חיים מצליח

למה כדאי להיעזר בנו לביצוע צילום ציורים או צילום רפרודוקציות

צילום ציורים כולל איזון צבע

מצלמה דיגיטלית סטנדרטית לא תיתן את התוצאה המיטבית במיוחד כשצריך לבצע צילום רפרודוקציות מציורים בגדלים גדולים ולהדפיס עותק בגודל תמונת המקור.


הידע בצילום ציורים מקצועי והניסיון לאורך שנים רבות בשילוב הציוד המקצועי והמתקדם ביותר שקיים כיום מאפשר לי לבצע צילום ציורים וצילומי אמנות בכל גודל נידרש באיכות פנטסטית.

צילום ציור של הציירת הלן עטר

 • אילו סוגי ציורים אתם מצלמים?
  אני מצלם רפרודוקציות של: ציורי אקריליק, ציורי שמן, צבעי מים, רישומי פחם, עיפרון, פסטל, צבעי גואש, עט ודיו.
 • האם יש מגבלה של גודל ציורים שניתן לצלם אצלכם בסטודיו?
  אין מגבלה של גודל.
 • אם לא ניתן להגיע עם הציורים אליכם לסטודיו האם אתם יכולים להגיע אלי?
  כן, האופציה הזאת כמובן קיימת. יש לנו סטודיו נייד שניתן לשנע לכל מקום בארץ. כל עוד יש מספיק מקום אצלכם שניתן לפרוס את הציוד ולבצע צילומי רפרודוקציה של ציורים באיכות הגבוהה ביותר. כמובן, יציאה עם סטודיו נייד אליכם כרוכה בתוספת תשלום. ראה במחירון.
 • האם יש מחיר מיוחד לכמויות?
  כן, יש מחיר מיוחד לכמויות. ראה במחירון.
 • באיזה ציוד אתם משתמשים לצילום ציורים?
  אנו משתמשים בציוד צילום הכי מתקדם שקיים כיום לביצוע רפרודוקציות מקצועיות. מצלמת מדיום פרומט שמייצרת קבצי עבודה של מעל 100 מגבייט בשילוב עדשה המותאמת במיוחד לצילומי רפרודוקציה ותאורת סטודיו מקצועית. בצורה כזאת אנו מצליחים לשמר את פרטי הציור, הגוונים והטקסטורה של הציורים בדיוק עד כמה שניתן לציור המקורי.
 • כמה זמן מראש צריך לתאם מועד לצילום?
  ניתן לתאם מועד לצילום בהתראה של יומיים שלושה.
 • האם אתם מציעים שירותי עיבוד תמונה לצילומי הרפרודוקציה?
  כן, אנו מציעים שירותי עריכה בפוטושופ כולל ריטוש קובץ התמונה הדיגיטלית, התאמת צבעים , הסרת אבק, שריטות והתאמות לפי דרישה וחיתוך ושינוי גודל. בנוסף אנחנו מייצרים קבצים המותאמים להדפה על קנבס והדפסות ז'יקלה.
 • האם אתם גם מבצעים הדפסות על קנבס מהציורים?
  לא, אנחנו לא מדפיסים רק מבצעים את עבודת צילום הציורים. נוכל להמליץ על בית דפוס שאנחנו עובדים אתו שמתמחה בהדפסות על קנבס של ציורים כולל הדפסות בפורמט רחב.
 • איך מקבלים את הקבצים?
  אנו נספק לך עותק דיגיטלי של התמונות באמצעות דוא"ל או אחסון בענן. אם אתה מעדיף, אנו יכולים גם לספק לך על גבי דיסק און-קי.
 • האם אתם שומרים גיבויים?
  כן אנחנו שומרים גיבויים למשך 3 שנים. במידה ואתם לא רוצים שנשמור על גיבוי תעדכנו אותנו ואנחנו נמחק אותם מהמחשבים שלנו.

תשובות לשאלות נפוצות

bottom of page